// منطقه 1 تهران

نیاز به سازنده و زمین در ولنجک تهران

محله ولنجک تهران، در منطقه‌ی یک شهرداری و در محدوده‌ی شمالی شهر قرار گرفته و از طرف دیگر منطقه‌ی ولنجک در میان کوهپایه‌های قله توچال قرار دارد. اگر برای زندگی منطقه ولنجک را انتخاب کردید، باید به شما تبریک گفت؛ چرا که این منطقه از هر طرف در محاصره‌ی بهترین مناطق و تفریحگاه‌های تهران قرار گرفته است. ولنجک که در شمال غرب تهران قرار گرفته، بخشی از شمیران نیز محسوب می‌شود و همین سبب میشود که از بهترین محله‌های تهران باشد و در لیست «بهترین محله‌های تهران» قرار بگیرد. شمال ولنجک دسترسی راحتی به ارتفاعات توچال دارد و در شرق محله ولنجک هم، رودخانه زیبای ولنجک قرار گرفته است. یکی دیگر از مزایای این منطقه، قرار گرفتن منطقه‌ی درکه در غربش است که چشم‌انداز بی‌نظیری به شما میبخشد. ولنجک تهران با وجود بزرگراه چمران که در جنوبش قرار گرفته، دسترسی مطلوبی به سایر نقاط شهر دارد.

تیم حامی مشارکت با بانکی فوق العاده از زمین داران و سرمایه داران در ولنجک تهران اقدام به ارائه خدمات مشارکت در ساخت می نماید.

سازنده گان ولنجک تهران

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک سازندگان در ولنجک تهران می باشد

مالکین ولنجک تهران

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک ملک در ولنجک تهران می باشد

منطقه ولنجک در شمال تهران در مقایسه با مناطق مرکزی و جنوبی شهر، دارای یک فضای معماری و فرهنگی منحصر به فرد است. از گذشته تاکنون، ولنجک از خانه های باغی بسیار به یک منطقه مدرن و لوکس تبدیل شده است. قیمت های بالای خرید آپارتمان در ولنجک در نظر گرفتن موقعیت مکانی بی نظیر آن در شمال شهر و امکانات و خدمات ویژه آن، تنها مختص به اقشار مرفه است.

ولنجک، یکی از مناطق محبوب تهران، جذابیت برای ساکنان و بازدیدکنندگان را دارد. این منطقه از انواع مکان‌های دیدنی مانند پارک‌ها، مراکز تجاری، کافه‌ها و رستوران‌ها تشکیل شده است. بوستان‌های معروف ولنجک شامل بوستان نگین، بوستان گلریزان، بوستان نور و بوستان توحید است. همچنین مجتمع‌های تجاری معروف ولنجک شامل مرکز خرید ولنجک، مرکز خرید توچال، مرکز خرید خلیج فارس و مرکز خرید هشت بهشت زعفرانیه است. علاوه بر این، فروشگاه‌های زنجیره‌ای حامی، بازار میوه و تره بار ولنجک، مرکز خرید تعاونی تحقیقات گیاه پزشکی کشور و شهر کتاب الف نیز در این منطقه قرار دارند. همچنین، بام تهران و تله کابین توچاله از جاذبه‌های دیدنی پربازدید ولنجک هستند.

ولنجک به علت وجود تنوع و تعدد مکان‌های دیدنی و فرصت‌های تفریحی، یک نقطه مهم در شهر تهران است که هر ساله مورد استقبال عده‌ای از مردم به عنوان مقصد گردشگری و تفریحی قرار می‌گیرد. با وجود فعالیت بسیاری از مراکز تجاری معتبر و متنوع در این منطقه، خرید و خرید روزانه ساکنان و بازدیدکنندگان به راحتی انجام می‌شود. علاوه بر این، وجود بوستان‌های زیبا و مراکز تفریحی متنوع مردم را به سوی این منطقه جلب کرده است. بام تهران و تله کابین توچاله نیز در این منطقه یک تجربه فوق العاده در قلب تهران ارائه می‌دهند.


در محله‌های بالاشهری مانند ولنجک که از تمامی ابعاد مطلوب زندگی برخوردار هستند، تعیین بهترین خیابان محله مسئله‌ای چالش برانگیز است. چرا که امکانات و شرایط ایده‌آل در سراسر محله به صورت یکسان وجود دارند و این امکانات به راحتی نیازهای ساکنین را برطرف می‌کنند. اما هرچند که این امکانات در سراسر محله متوزان به هم هستند، اما برخی خیابان‌ها می‌توانند به دلایلی از میان بقیه برجسته‌تر باشند.
به عنوان مثال، در محله ولنجک تهران، خیابان ولنجک، ساسان، سیزدهم، یمن، امیرآبادی و بلوار دانشجو از مهمترین خیابان‌های این محله هستند. این خیابان‌ها به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به محله‌های مهمی مانند محمودیه، اوین و زعفرانیه مورد توجه قرار گرفته‌اند. در صورتی که به دنبال سازنده و یا زمین و املاک در این محله هستید میتوانید به با کارشناسان حامی مشارکت تماس حاصل نمایید.

اگر نیاز به سازنده در منطقه 1 تهران و یا نیاز به زمین در منطقه 1 تهران دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

حامی مشارکت بهترین سامانه مشارکت در ساخت در منطقه 1 تهران 

// چه طوری کار میکنیم ؟

مراحل اجرایی
مشارکت در ولنجک تهران

01
انتخاب منطقه
منطقه و محله خود را در تهران انتخاب می کنید و یا با کارشناسان تماس می گیرید
اطلاعات بیشتر
02
ثبت اطلاعات
با توجه به سازنده بودن و یا مالک بودن اطلاعات خود را ثبت کنید.
اطلاعات بیشتر
03
بررسی اطلاعات
اطلاعات ملکی و سرمایه ای شما توسط کارشناسان بررسی و انتخاب می گردد
اطلاعات بیشتر
04
قرارداد مشارکت
با توجه به فایل نهایی عقد قرارداد صورت گرفته و روند اجرایی شروع می گردد
اطلاعات بیشتر
// نیاز به سازنده و یا زمین در ولنجک تهران دارید ؟

با حامی مشارکت تماس بگیرید

// برخی از مراکز مهم ولنجک

دسترسی به چه مکان هایی دارید؟

در ولنجک تهران شما به مراکز مرکز خرید ولنجک – مرکز خرید توچال – مرکز خرید خلیج فارس – مرکز خرید گالریا – مرکز خرید هشت بهشت زعفرانیه – بازار روز میوه و تره بار ولنجک – مرکز خرید تعاونی تحقیقات گیاه پزشکی کشور – بیمارستان دامپزشکی البرز – دی کلینیک و مرکز جراحی ولنجک – بیمارستان رامتین – بیمارستان آیت الله طالقانی دسترسی خواهید داشت.

// راه ارتباطی سریع با ما

در هر کجای دنیای مجازی
حامی مشارکت حامی سرمایه شماست