// منطقه 3 کرج

نیاز به سازنده و زمین در منطقه 3 کرج

مشارکت در ساخت به عملیاتی اطلاق می گردد که سازنده به دنبال زمینی در حهت ساخت می گردد و یا این این که بلعکس مالکی دارای زمینی و ملکی کلنگی است که تمایل دارد با استفاده از تیم قدرتمند سازنده و سرمایه داران اقدام به ساخت مجتمع اداری و یا مسکونی و یا تجاری در زمین مربوطه نماید . 

تیم حامی مشارکت با بانکی فوق العاده از زمین داران و سرمایه داران در منطقه 3 کرج اقدام به ارائه خدمات مشارکت در ساخت می نماید.

سازنده گان منطقه 3 کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک سازندگان در منطقه 3 کرج می باشد

مالکین منطقه 3 کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک ملک در منطقه 3 کرج می باشد

منطقه ۳ کرج، یکی از محلات پرجمعیت و دارای موقعیت جغرافیایی مطلوب در شمال کرج است. اگر شما نیز قصد دارید در این منطقه ساخت یک ساختمان را آغاز کنید، می‌توانید با مشارکت در ساخت این پروژه، به کاهش هزینه‌های ساخت، افزایش بازدهی و به دست آوردن سود بیشتر کمک کنید. در اینجا به بررسی مزایا و روش‌های مشارکت در ساختمان در منطقه ۳ کرج می‌پردازیم:

  1. کاهش هزینه‌ها: یکی از مزایای مشارکت در ساختمان، کاهش هزینه‌های ساخت است. با تقسیم هزینهای ساخت بین شرکای پروژه، هزینه‌های ساخت به شدت کاهش می‌یابد. همچنین، با انجام کارهایی مانند خرید مصالح به صورت عمده و استفاده از تخفیف‌های ویژه، هزینه‌های ساخت بیشتر کاهش می‌یابد.

  2. افزایش بازدهی: با مشارکت در ساخت، شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید. همچنین، با تقسیم هزینه‌های ساخت بین شرکای پروژه، هر شخص می‌تواند بیشترین سود را کسب کند.

  3. مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها: با مشارکت در ساختمان، شما می‌توانید در تصمیم‌گیری‌های مربوط به پروژه شرکت کنید. این شامل انتخاب موقعیت، طراحی ساختمان، انتخاب مصالح و تجهیزات، انتخاب پیمانکار و مدیریت پروژه است. با شرکت در تصمیم‌گیری‌ها، می‌توانید به شکلی فعالانه در پروژه شرکت کنید و از نتایج به دست آمده استفاده کنید.

  4. کنترل هزینه‌ها و زمان‌بندی: با شرکت در ساختمان، شما می‌توانید به کنترل هزینه‌ها و زمان‌بندی پروژه کمک کنید. با مشارکت در تصمیم‌گیری‌های مربوط به پروژه، می‌توانیدهزینه‌ها را کنترل کنید و به طور مستقیم در تعیین زمان‌بندی پروژه شرکت کنید.

  5. رعایت استانداردهای ساختمانی: با شرکت در ساختمان، شما می‌توانید در رعایت استانداردهای ساختمانی کمک کنید. با نظارت بر فرایند ساخت، می‌توانید به اطمینان از اجرای صحیح پروژه و رعایت استانداردهای لازم برای ساختمان کمک کنید.

  6. دسترسی به خدمات عمومی: منطقه ۳ کرج دارای خدمات عمومی بسیار خوبی است. با مشارکت در ساختمان در این منطقه، شما می‌توانید به خدماتی مانند مدارس، بیمارستانها، فروشگاه‌ها و مراکز خرید دسترسی داشته باشید و از آنها بهره‌مند شوید.

اگر نیاز به سازنده و یا نیاز به زمین دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

حامی مشارکت بهترین سامانه مشارکت در ساخت در کرج 

// چه طوری کار میکنیم ؟

مراحل اجرایی
مشارکت در منطقه 3 کرج

01
انتخاب منطقه
منطقه و محله خود را در تهران انتخاب می کنید و یا با کارشناسان تماس می گیرید
اطلاعات بیشتر
02
ثبت اطلاعات
با توجه به سازنده بودن و یا مالک بودن اطلاعات خود را ثبت کنید.
اطلاعات بیشتر
03
بررسی اطلاعات
اطلاعات ملکی و سرمایه ای شما توسط کارشناسان بررسی و انتخاب می گردد
اطلاعات بیشتر
04
قرارداد مشارکت
با توجه به فایل نهایی عقد قرارداد صورت گرفته و روند اجرایی شروع می گردد
اطلاعات بیشتر
مشاوره فناوری اطلاعات

برای از بین بردن نقاط درد گردش کار ، اجرای فناوری جدید و ادغام اوراق بهادار برنامه ، به ذهن برتر ما اعتماد کنید.

ملک
تعداد ملک های موجود در منطقه 3 کرج
سازنده
تعداد سازندگان موجود در منطقه 3 کرج
// مناطق برگزیده ما

در کدام محله های منطقه 3 کرج مشارکت می کنیم

// نیاز به سازنده و یا زمین در منطقه 3 کرج دارید ؟

با حامی مشارکت تماس بگیرید

// برخی از مراکز مهم منطقه 3 کرج

دسترسی به چه مکان هایی دارید؟

در منطقه 3 کرج  شما به شهرک ناز – شهرک شهید رستمی – فردیس – حافظیه – نجف آباد – شهرک پاسدار – شهرک دهکده دسترسی خواهید داشت.

// راه ارتباطی سریع با ما

در هر کجای دنیای مجازی
حامی مشارکت حامی سرمایه شماست