// منطقه 1 کرج

نیاز به سازنده و زمین در عظیمیه کرج

مشارکت در ساخت به معنای همکاری در فرآیند ساخت و ساز می‌باشد. این فرآیند ممکن است به دو صورت انجام شود: یکی اینکه سازنده به دنبال یافتن زمین مناسب جهت ساخت باشد و دیگری اینکه فردی که دارای زمین و ملک کلنگی است، با استفاده از تیم قدرتمند سازنده و سرمایه داران، تصمیم به ساخت مجتمع اداری، مسکونی یا تجاری در زمین مربوطه داشته باشد.

تیم حامی مشارکت با بانکی فوق العاده از زمین داران و سرمایه داران در منطقه 1 عظیمیه کرج اقدام به ارائه خدمات مشارکت در ساخت می نماید.

سازندگان عظیمیه کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک سازندگان در عظیمیه کرج می باشد

مالکین عظیمیه کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک ملک در عظیمیه کرج می باشد

عظیمیه، یکی از مناطق شمال شرقی شهر کرج واقع شده است و زیر نظر شهرداری کرج قرار دارد. این منطقه در دامنه کوهستانی بیجی کوه قرار گرفته است. با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، عظیمیه نسبت به مناطق دیگر شهر کرج از سطوح ناهموار و شیب‌های تندی در برخی نقاط برخوردار است. این منطقه به دلیل فضاهای سبز بسیار، بافت شهری جدید، مراکز خرید و تفریحی، نماهای لوکس ساختمان‌ها و خیابان‌ها، یکی از بهترین و گران ترین مناطق شهر کرج محسوب می‌شود.

عظیمیه از دیرباز به دلیل وجود چندین چشمه دائم و نزدیکی به رودخانه کرج و جاده چالوس، جایی برای سکونت و محل زندگی بوده است. در سال‌های اخیر، تعداد ساکنین این منطقه به سرعت افزایش یافته است. به دلیل واقع شدن در شیب دامنه کوه، عظیمیه دارای آب و هوایی خوب است و به تدریج به عنوان مقصد گردشگری و تفریحی شناخته می‌شود. عظیمیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خود (از جنوب بلوار ولیعصر، از شمال گلستان ۲۱، از شرق منطقه بعثت و از غرب بلوار طالقانی) و داشتن فضای سبز فراوان، به عنوان منطقه یک شهرداری کرج تقسیم‌بندی شده است. بام کرج که به کوهپایه‌های بالاتر از میدان طالقانی گفته می‌شود، به عنوان یک مقصد تفریحی و گردشگری برای مردم شهر کرج تبدیل شده است.

می‌توان به زمین فوتبال چمن مصنوعی و استخرهای پامچال، یادآوران و کوثر اشاره کرد. همچنین در تپه‌های جنوبی عظیمیه، رصدخانه‌ای نیز قرار دارد که برخی از مردم علاقه‌مند به فعالیت‌های فضای باز و نجوم می‌توانند از آن استفاده کنند.

علاوه بر این، مکان‌گزینی ادارات کل و سازمان‌های اصلی شهر کرج در این منطقه، از جمله سرکلانتری راهنمایی و رانندگی استان البرز در میدان طالقانی و دادگستری، شرکت نفت، رادیو البرز و … در خیابان منتهی به میدان تندیس، از اهمیت بالای این منطقه خبر می‌دهد. به همین دلیل، عظیمیه به یکی از مراکز اداری و تجاری شهر کرج تبدیل شده است که در آن امکانات متنوعی برای تفریح، خرید و سرگرمی وجود دارد.

اگر نیاز به سازنده و یا نیاز به زمین دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

حامی مشارکت بهترین سامانه مشارکت در ساخت در کرج – ارائه کننده خدمات ارزنده ساخت و ساز و مشارکت در ساخت در منطقه 1 کرج

// چه طوری کار میکنیم ؟

مراحل اجرایی
مشارکت در ساخت حامی مشارکت

01
انتخاب منطقه
منطقه و محله خود را در تهران انتخاب می کنید و یا با کارشناسان تماس می گیرید
اطلاعات بیشتر
02
ثبت اطلاعات
با توجه به سازنده بودن و یا مالک بودن اطلاعات خود را ثبت کنید.
اطلاعات بیشتر
03
بررسی اطلاعات
اطلاعات ملکی و سرمایه ای شما توسط کارشناسان بررسی و انتخاب می گردد
اطلاعات بیشتر
04
قرارداد مشارکت
با توجه به فایل نهایی عقد قرارداد صورت گرفته و روند اجرایی شروع می گردد
اطلاعات بیشتر
مشاوره فناوری اطلاعات

برای از بین بردن نقاط درد گردش کار ، اجرای فناوری جدید و ادغام اوراق بهادار برنامه ، به ذهن برتر ما اعتماد کنید.

ملک
تعداد ملک های موجود در عظیمیه کرج
سازنده
تعداد سازندگان موجود درعظیمیه کرج
// مناطق برگزیده ما

در کدام بخش های عظیمیه کرج مشارکت می کنیم؟

// نیاز به مشارکت در ساخت در عظیمیه کرج دارید ؟

با حامی مشارکت تماس بگیرید

// برخی از مراکز مهم عظیمیه کرج

دسترسی به چه مکان هایی دارید؟

در منطقه 1 کرج و بخش عظیمیه شما به مراکز پارک ایران زمین – مهراد مال – دانشگاه علمی و کاربردی – درمانگاه شبانه روزی مهر واقع در بلوار شریعتی و مجتمع آموزشی پزشکی درمانی عظیمیه واقع در بلوار ولیعصر، به عنوان بهترین بیمارستان دولتی استان البرز – بیمارستان تخت جمشید نیز جزو بهترین بیمارستان‌های خصوصی استان البرز دسترسی خواهید داشت.

// راه ارتباطی سریع با ما

در هر کجای دنیای مجازی
حامی مشارکت حامی سرمایه شماست