// منطقه 8 کرج

نیاز به سازنده و زمین در جهانشهر کرج

اگر یک سازنده برای ساختن یک ساختمان به دنبال زمین مناسب باشد، یا شخصی که یک زمین و ملک دارد، می‌خواهد با استفاده از یک تیم قوی از سازندگان و سرمایه‌گذاران، یک مجتمع اداری، مسکونی یا تجاری را بر روی زمین خود احداث کند. به این عملیت به طور کلی مشارکت ساخت گفته می شود.

تیم حامی مشارکت با بانکی فوق العاده از زمین داران و سرمایه داران در منطقه 8 جهانشهر کرج اقدام به ارائه خدمات مشارکت در ساخت می نماید.

سازندگان جهانشهر کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک سازندگان در جهانشهر کرج می باشد

مالکین جهانشهر کرج

حامی مشارکت دارای بزرگترین بانک ملک در جهانشهر کرج می باشد

در گذشته، جهانشهر دارای باغ‌های فراوان بود که علاوه بر زیبایی و دکوراسیون شهر، برای مردم منبعی از تفریح و آرامش بودند. این باغ‌ها گوشه و کنار شهر و به ویژه در مناطقی که دارای آب و هوای ملایمی بودند، بومی بودند و برخی از آن‌ها به دلیل وجود چشم‌اندازهایی فوق‌العاده و تنوع گیاهی، جاذبه‌های گردشگری بودند.
اما با گذر زمان و تحولات شهری، بسیاری از این باغ‌ها با ساخت و سازهای بیشمار روبرو شده و به ویرانی رفته‌اند. این فرآیند ویرانگری منجر به افزایش آلودگی هوا، کاهش تنوع گیاهی و حیات وحش، افزایش دمای شهر و در نتیجه افزایش هزینه‌های بهداشتی و درمانی شده است.
محمد صادق فاتح، یکی از معروفترین افرادی است که در گذشته باغ‌های زیادی در جهانشهر داشته و در حال حاضر باغ‌هایش را به ویرانی رفته است. او به عنوان یک کارآفرین و سرمایه‌گذار در اوایل دهه ۱۳۴۰ فعالیت خود را آغاز کرد و به سرعت به یکی از بزرگترین صاحبان باغ در جهانشهر تبدیل شد. با این حال، با گذر زمان و تحولات شهری، بسیاری از باغ‌هایش را به خاطر ساخت و سازهای جدید و محیط زیستی نامساعد از دست داد. این نشان می‌دهد که اهمیت حفاظت و مرمت باغ‌ها و فضای سبز شهری برای حفظ محیط زیست و سلامتی شهروندان امری بسیار حائز اهمیت است.

در جهانشهر کرج، به جز مکان‌هایی که در متن قبلی ذکر شد، برخی دیگر از جاذبه‌های گردشگری و مراکز فرهنگی ورزشی وجود دارند که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. به عنوان مثال، پارک شهر، که یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های کرج است و شامل امکاناتی مانند پیست اسکیت، پارکور، بازی‌های آبی، میدان چمن، پرتابل، ترامپولین و … می‌شود. همچنین، سالن‌های سینما و تئاتر، مراکز خرید، رستوران‌ها و کافه‌های متنوعی در این محله وجود دارند.
با توجه به توضیحات بالا، می‌توان گفت که جهانشهر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین محله‌های شهر کرج، با ارائه امکانات متنوع و نوآورانه، به تبدیل شهر کرج به یکی از مراکز فرهنگی، تفریحی و تحصیلی مهم در کشور کمک کرده است.

اگر نیاز به سازنده و یا نیاز به زمین دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

حامی مشارکت بهترین سامانه مشارکت در ساخت در کرج – ارائه کننده خدمات ارزنده ساخت و ساز و مشارکت در ساخت در منطقه 8 کرج

// چه طوری کار میکنیم ؟

مراحل اجرایی
مشارکت در ساخت حامی مشارکت

01
انتخاب منطقه
منطقه و محله خود را در تهران انتخاب می کنید و یا با کارشناسان تماس می گیرید
اطلاعات بیشتر
02
ثبت اطلاعات
با توجه به سازنده بودن و یا مالک بودن اطلاعات خود را ثبت کنید.
اطلاعات بیشتر
03
بررسی اطلاعات
اطلاعات ملکی و سرمایه ای شما توسط کارشناسان بررسی و انتخاب می گردد
اطلاعات بیشتر
04
قرارداد مشارکت
با توجه به فایل نهایی عقد قرارداد صورت گرفته و روند اجرایی شروع می گردد
اطلاعات بیشتر
مشاوره فناوری اطلاعات

برای از بین بردن نقاط درد گردش کار ، اجرای فناوری جدید و ادغام اوراق بهادار برنامه ، به ذهن برتر ما اعتماد کنید.

ملک
تعداد ملک های موجود در جهانشهر کرج
سازنده
تعداد سازندگان موجود در جهانشهر کرج
// مناطق برگزیده ما

در کدام بخش های جهانشهر کرج مشارکت می کنیم؟

// نیاز به مشارکت در ساخت در جهانشهر کرج دارید ؟

با حامی مشارکت تماس بگیرید

// برخی از مراکز مهم جهانشهر کرج

دسترسی به چه مکان هایی دارید؟

در منطقه 8 کرج و بخش جهانشهر شما به مسجد رسول – مسجد امام رضا – حسینیه قمر بنی هاشم – مسجد جامع حاجی آباد – پارک خانواده – پارک تنیس – پارک بانوان – پارک ایران کوچک – بیمارستان مدنی – بیمارستان کسری – کلینیک نوردیدگان – فرمانداری – اداره دارایی و اداره کل فنی حرفه ای استان البرز و هلال احمر دسترسی خواهید داشت.

// راه ارتباطی سریع با ما

در هر کجای دنیای مجازی
حامی مشارکت حامی سرمایه شماست