اسن تپه سرمایه گذاری در قبرس شمالی
سرمایه گذاری و خرید ملک در اسن تپه قبرس شمالی

اسن تپه یکی از مقصدهای پنهان و جذاب جهان

اسن تپه قبرس شمالی یک از مناطق آسیایی است که در قسمت شمالی جزیره قبرس واقع شده است. این منطقه با توجه به تاریخچه سیاسی خود، تنها توسط جمهوری ترکیه بعنوان دولت مستقل تشخیص داده می‌شود. اسن تپه قبرس شمالی از نظر فرهنگی، تاریخی و زیبایی‌های طبیعی، یک مقصد گردشگری جذاب است و همچنین به همین یک گزینه مناسب جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی شناخته می شود.

اسن تپه قبرس شمالی دارای میراث تاریخی و فرهنگی فراوانی است که به دلیل تأثیرات فرهنگی ترکیه و قبرس در طول تاریخ، ترکیبی از فرهنگ و سنت‌های مختلف را نشان می‌دهد. در اینکشور می‌توانید مساجد، کلیساها و موزه‌هایی را ببینید که شاهد تأثیرات فرهنگی مختلف هستند. همچنین، شهرها و روستاهای قدیمی و زیبای این کشور، با فضایی سنتی و گرم، به شما اجازه می‌دهند تا فرهنگ و زندگی مردم این منطقه را به‌طور نزدیک‌تر بشناسید.

همچنین، مناطق طبیعی زیبایی نیز در اسن تپه قبرس شمالی وجود دارد که می‌توان به جنگل‌های سرو، کوه‌های بلند و صحراهای بکر اشاره کرد. این مناطق طبیعی، فرصتی عالی برای کوهنوردی،تفریحات ماجراجویانه، پیاده‌روی و ارتباط با طبیعت و همچنین سرمایه گذاری است.

اسن تپه قبرس شمالی همچنین به عنوان یک مقصد آموزشی نیز شناخته می‌شود. این کشور دارای دانشگاه‌های معتبری در زمینه تحصیلات عالی است که برای دانشجویان بین‌المللی قابل دسترسی هستند.

به طور کلی، اسن تپه قبرس شمالی به عنوان یک منطقه کوچک و پنهان، تجربه‌ای متفاوت و جذاب از فرهنگ، تاریخ، طبیعت و زندگی مردم این منطقه را به شما ارائه می‌دهد.

خرید ملک در اسن تپه قبرس شمالی

چرا اسن تپه در قبرس شمالی برای خرید ملک مناسب است ؟

این منطقه از قبرس شمالی به علت نزدیک بودن فرودگاه ، قطار و خطوط شهری از مناطق مناسب سرمایه گذاری می باشد.

همچنین وجود ملک های و زمین های در حال توسعه در قالب شهرکی و غیر شهرکی و مناطق کاملا خصوصی و همچنین نگاه سرمایه گذاران ایرانی و غیر ایرانی در این مناطق رشد چشم گیری را برای ان منطقه رقم زده است.

 

خرید ملک در اسن تپه قبرس شمالی

با توجه بودجه های حداقلی می توان اسن تپه قبرس شمالی را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مناطق قبرش شمالی نام برد.

با بودجه حداقلی خود در این منطقه از قبرس شمالی می توانید ملک های مناسبی را خریداری نمایید :

  • خرید ملک در اسن تپه به صورت فول فرنیش
  • خرید ویلا به صورت لاکچری . سوپر لاکچری در اسن تپه
  • خرید ملک های آماده به تحویل در اسن تپه
  • خرید آپارتمان و ویلاهای درحال ساخت در اسن تپه قبرس شمالی
  • خرید واحد های آپارتمانی هتلی در اسن تپه
  • خرید زمین جهت ساخت و سرمایه گذاری در این منطقه
  • امکان ثبت شرکت و گرفتن اقامت به صورت تضمینی با خرید ملک در اسنتپه

خیلی از مجموعه های فروش ویلا و آپارتمان در قبرس شمالی با ذرق و برق اقدام به جذب سرمایه از مشتریان می نمایند ولی تفاوت حامی مشارکت با دیگر مجموعه ها در فروش آپارتمان و ویلا به صورت مستقیم با خود شرکت سازنده در قبرس شمالی می باشد به طوری که بدون واسط شما را به سازندگان اصلی هر ملک و آپارتمان و ویلا در اسن تپه متصل می نماییم.

هزینه خرید ویلا و آپارتمان در اسن تپه چقدر است ؟

با توجه به متفاوت بودن فایل های ملکی و نوع سرمایه گذاری شما بهترین گزینه ارتباط با کارشناسان ما در حامی مشارکت است تا با در نظر گرفتن وکیل متخصص و وکیل حرفه ای در قبرس شمالی برای خرید امن خود اقدام به خرید ملک نمایید و قیمت ملک های مد نظر شما را به صورت دقیق به شما اعلام نماید.

جهت ارتباط با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

0937466006009120600568

نویسنده

siteadmin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.